Naujienos

Visus kviečiame apsilankyti naujai įsikūrusioje Stiklo studijoje, esančioje adresu Varnių g. 46 A. Joje jūs ne tik pamatysite įvairiausias stiklo rūšis ir stiklo apdirbimo galimybes, bet ir būsite maloniai aptarnaujami paslaugaus kolektyvo.

http://kauno.diena.lt/galerijos/vaizdai/vilijampoleje-atidaryta-stiklo-studija-817385

 

Profesionali amerikiečių švaros produkcija „CLEAN-X“ jau Lietuvoje

Unelko Corporation įmonė - daugiau kaip 40 metų kurianti pažangius paviršiaus valiklius bei dengimo nano dangomis, lyderis. Unelko Corporation misija - plėtoti unikalius produktus, kurie apsaugotų ir išlaikytų paviršių švarų nuo vandens nuosėdų, purvo ar kitų dėmių. Naujos technologijos leidžia sumažinti nešvarumų kiekį, lengviau prižiūrėti ir pagerinti paviršiaus išvaizdą bei prailginti jo galiojimo laiką.

Plačiau rasite čia.


Plokštinės durys - aukštas komforto lygis

 

Aliuminio profilių sistema Blyweert skirta gaminti duris su plokštiniu užpildu, atidaromu į vidų bei išorę. Ši sistema kaip ir kiti Blyweert Aluminio produktai pasižymi gamybos paprastumu ir itin aukštu funkcionalumu. Plokštinių durų profiliai gaminami iš temperatūrų svyravimams atsparių profilių (ang. anti Bi-metal strips), sumažinančių durų deformacijas, kai jos susiduria su stipriais saulės spinduliais. Išorinis durų sandariklis remiasi į profilį, o ne kaip įprasta į užpildo kraštą. Toks sprendimas užtikrina aukštą durų konstrukcijos stabilumą intensyviai ją naudojant.

Detalesnę informaciją žiūrėkite čia.

    

Novatoriškas sprendimas - Stiklo akmuo!

 

Stiklo akmuo - novatoriška medžiaga, kuri pasižymi stiklo patvarumu bei akmens stiprumu. Tai kieta ir patvari medžiaga, kuri gaminama tirpdant ir kristalizuojant keramines daleles ir silicio oksidą, panašiai, kaip natūraliomis sąlygomis formuojasi granitas.

Lyginant su marmuru, granitu ar kvarcu, stiklo akmuo yra atsparesnis korozijai, UV spindulių, vandens bei kitam aplinkos poveikiui.

Tai 100 % perdirbama medžiaga, kurios gamybos  procese nenaudojamos dervos ir tirpikliai. Pasirinkdami stiklo akmenį – Jūs rūpinatės aplinka!

Jis  idealiai tinka:

 • vonios kambario bei virtuvės stalviršiams
 • baldams
 • grindims
 • vidaus bei lauko dangoms, fasadams, paminklams

Stiklo akmens žaliava yra patvaresnė ir tvirtesnė už natūralų akmenį ir pasižymi unikalia savybe – šviesos pralaidumu. Todėl iš jo galima sukurti ypač netikėtų interjero akcentų.

Akmens stiklas itin tinkamas lauko fasadams. Jis atrodo kaip marmuras, bet pasižymi stiklo ir akmens savybėmis, tokiomis kaip – patvarumas, ilgaamžiškumas.

   Galimi akmens storiai:

 • baltos spalvos stiklo akmuo – 12;18;30 mm
 • juodos spalvos stiklo akmuo – 15; 18 mm

Matmenys:

 • baltos spalvos žaliava – 3060x1340 mm ir 2660x1340 mm
 • juodos spalvos žaliava – 2440 x 1700 mm

Galimos spalvos: balta blizgi, balta matinė, balta korėta, juoda blizgi, juoda matinė. 

 

   

          

 

Aliuminio konstrukcijų sistemos

Norėdami patenkinti kiekvieno, net pačio išrankiausio kliento poreikius, galime pasiūlyti ne tik berėmių konstrukcijų sprendimus, bet ir sparčiai populiarėjančias rėmines aliuminio profilių sistemas.

Pagrindiniai tokių sistemų privalumai - patvarumas, ilgaamžiškumas, triukšmo sulaikymas ir atsparumas temperatūrų svyravimams. Didesnio dėmesio nereikalaujanti profilių priežiūra, tai dar viena nenuginčijamai svari priežastis rinktis profilių sistemas.

Naudojant kokybiškas Blyweert aliuminio konstrukcijas, įgyvendinami tokie projektai kaip:

 • Langų, vidaus durų, tambūrų statymas;
 • Stumdomos/sulankstomos išorės durys;
 • Stumdomos ir pakeliamos sistemos privatiems ir komerciniams objektams;
 • Fasadinių sienų sistemos;
 • Žiemos sodų stogų įrengimas;
 • Terasų ir automobilių stovėjimo vietų įrengimas;
 • Pertvaros (tinklelis) nuo uodų.

aliuminioprofiliaialiuminio profiliai2aliuminioprofiliai3

 

Plačiau apie sistemas ir technines charakteristikas, skaitykite čia

Pastaba! Nebebus sistemos Olympia „PASLĖPTA VARČIA”.

Apsilankykite internetiniame puslapyje www.aliuminiu.lt

 

Juodas veidrodis - jau Stiklitoje!

juoasveidrodisinterjere

 

 

SUSIPAŽINKITE - www.estiklas.lt

 

estiklas

STIKLITA plečia savo galimybes!

Įsigijome naujas stiklo apdirbimo stakles - INTERMAC Vertmax. Automatizuota sistema, produktyvesnis darbas stiklo pakrovimo ir iškrovimo atžvilgiu bei galimybė dirbti su mažų ir didelių matmenų stiklu išnaudojant gerokai mažesnę erdvę, leis užtikrinti sklandesnį, greitesnį bei kokybiškesnį darbą ir lyderiauti konkurencingoje rinkoje.