Akcija

aliuminio durys

 

 

 

Kad šventė, kurioje susilieja fantazija, precizika, būtų iškilminga, elegantiška, visuomet pasirūpinkite ir apgalvokite net smulkiausias detales.

Be abejonės, svarbiausias banketo akcentas - viliojančios vaišės... 

Dėl platesnės informacijos ir kainoraščio kreipkitės:
8 687 37519.
studija@stiklita.lt
Stiklo studija, Varnių g.48b, Kaunas.

Tonuoti grūdinti stiklai pigiau!!! 
Varnių g. 48b. 
Klauskite: 8 682 61 392.
Rašykite: marketingas@stiklita.lt

SMART GLASS technologija namų ir ofiso patalpoms

 

Technologijos veikimo principas paprastas: plėvelėje esantys skystieji kristalai, veikiami elektros srovės, susigrupuoja, sudarydami tvarkingą struktūrą, ir praleidžia šviesą. Išjungus elektros srovę kristalų struktūra tampa netvarkinga ir vaizdas per stiklą tampa nepermatomas. 

Profesionali amerikiečių švaros produkcija „CLEAN-X“ jau Lietuvoje

Unelko Corporation įmonė - daugiau kaip 40 metų kurianti pažangius paviršiaus valiklius bei dengimo nano dangomis, lyderis. Unelko Corporation misija - plėtoti unikalius produktus, kurie apsaugotų ir išlaikytų paviršių švarų nuo vandens nuosėdų, purvo ar kitų dėmių. Naujos technologijos leidžia sumažinti nešvarumų kiekį, lengviau prižiūrėti ir pagerinti paviršiaus išvaizdą bei prailginti jo galiojimo laiką.

Plačiau rasite čia.

Plokštinės durys - aukštas komforto lygis 

Aliuminio profilių sistema Blyweert skirta gaminti duris su plokštiniu užpildu, atidaromu į vidų bei išorę. Ši sistema kaip ir kiti Blyweert Aluminio produktai pasižymi gamybos paprastumu ir itin aukštu funkcionalumu. Plokštinių durų profiliai gaminami iš temperatūrų svyravimams atsparių profilių (ang. anti Bi-metal strips), sumažinančių durų deformacijas, kai jos susiduria su stipriais saulės spinduliais. Išorinis durų sandariklis remiasi į profilį, o ne kaip įprasta į užpildo kraštą. Toks sprendimas užtikrina aukštą durų konstrukcijos stabilumą intensyviai ją naudojant.

Detalesnę informaciją žiūrėkite čia.

   

Aliuminio konstrukcijų sistemos

Norėdami patenkinti kiekvieno, net pačio išrankiausio kliento poreikius, galime pasiūlyti ne tik berėmių konstrukcijų sprendimus, bet ir sparčiai populiarėjančias rėmines aliuminio profilių sistemas.

Pagrindiniai tokių sistemų privalumai - patvarumas, ilgaamžiškumas, triukšmo sulaikymas ir atsparumas temperatūrų svyravimams. Didesnio dėmesio nereikalaujanti profilių priežiūra, tai dar viena nenuginčijamai svari priežastis rinktis profilių sistemas.

Naudojant kokybiškas Blyweert aliuminio konstrukcijas, įgyvendinami tokie projektai kaip:

  • Langų, vidaus durų, tambūrų statymas;
  • Stumdomos/sulankstomos išorės durys;
  • Stumdomos ir pakeliamos sistemos privatiems ir komerciniams objektams;
  • Fasadinių sienų sistemos;
  • Žiemos sodų stogų įrengimas;
  • Terasų ir automobilių stovėjimo vietų įrengimas;
  • Pertvaros (tinklelis) nuo uodų.

  

Plačiau apie sistemas ir technines charakteristikas, skaitykite čia

Pastaba! Nebebus sistemos Olympia „PASLĖPTA VARČIA”.

Apsilankykite internetiniame puslapyje www.aliuminium.lt