Apie mus

UAB „Stiklita“ – įmonė, turinti 25 metų patirtį architektūrinio stiklo apdirbimo pramonėje. Stiklo apdirbimui naudojama pati pažangiausia ir moderniausia įranga. Įmonė nuolat investuoja į naujausių technologijų diegimą, veiklos procesų tobulinimą. Rinkai siūlo platų stiklo gaminių ir paslaugų asortimentą. 

Mūsų įmonė teikia įvairias paslaugas, susijusias su stiklo konstrukcijų, veidrodžių ir stiklo gaminių projektavimu, gamyba, montavimu ir pan. Užsakovams galime pasiūlyti įvairius stiklo ir veidrodžių gaminius. Stiklas – mums kūrybos priemonė, pradedant nuo erdvių padalinimo, naudojant stiklo ar modulines pertvaras, iki veidrodžio voniai, stiklo lentynų ar suvenyrų.

Turime ilgametę darbo patirtį su įvairiais užsakovais: dirbame su parduotuvių tinklais, įrenginėjame prekybos centrus bei komercinių patalpų kompleksus. Mūsų stiklo ir veidrodžio gaminiais aprūpintas ne vienas individualus ar daugiabutis namas. Taip pat siūlome stiklo pusgaminius baldams, montavimo ir projektų valdymo paslaugas.

VIZIJA - Tapti inovatyvia, labiausiai klientų poreikius tenkinančia stiklo apdirbimo įmone ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos regione. Norime būti pažangiausia, inovatyvius sprendimus siūlanti įmonė statybų rinkoje bei pramonėje.

MISIJA - Stengiantis išgirsti savo klientą, tobulėjame patys. Dirbame kūrybiškai ir gaminame aukštos kokybės stiklo gaminius, siūlydami optimalų stiklų montavimo sprendimą kiekvienam klientui tiek Lietuvoje, tiek Europoje. 

VERTYBĖS - Kūrybingumas, Atsakingumas, Žingeidumas

Kūrybingumas – Stengiamės kurti unikalius, šiuolaikiškus produktus. Tam privalome pasitelkti visas savo kūrybines galias. Užduočių įgyvendinimas, bendravimas su klientais, naujų idėjų generavimas – viskas paremta kūryba, o tai padaro mus išskirtinius.

Atsakingumas – Dirbdami su stiklu, laikomės visų saugumo reikalavimų. Privalome užtikrinti saugumą tiek mūsų klientams, tiek darbuotojams. Pažadai, įsipareigojimai klientams paremti atsakingu mūsų darbuotojų elgesiu. 

Žingeidumas – Nebijome iššūkių – priešingai, stengiamės juos sukurti vieni kitiems, nes siekdami geriausio, nebijome klysti, o kiekviena problema – mums nauja galimybė kurti idėjas bei dalintis patirtimi.

Įmonės gaminami grūdinti ir grūdinti-laminuoti stiklo gaminiai atitinka Europos Sajungos normų reikalavimus - gaminiai ženklinami CE ženklu. 

Saugūs stiklo gaminiai:

1C1 klasė - grūdintas stiklas;

1B1 klasė - grūdintas laminuotas;

2B2 klasė - float paprastas laminuotas (3:3:1, 4:4:1);

1B1 - float paprastas laminuotas (3:3:2, 4:4:2, 5:5:2, 6:6:2, 8:8:2, 10:10:2);

1B1 - stiklas su garsą izoliuojančia plevele (4:4:2, 5:5:2, 6:6:2).

Neperšaunami stiklai:

BR2S klasė – 20 mm storis.

BR3S klasė – 24 mm storis.

BR4S klasė – 26 mm storis.

BR5S klasė – 37 mm storis.

BR6S klasė – 46 mm storis.

Stiklai su atspindinčia danga:

Mirroview (6 mm) naudojamas paslėpti buitinius prietaisus interjere.

Mirropane crome (6, 8, 10 mm) veidrodinė danga iš abiejų pusių, naudojama interjere, eksterjere.

Mirropane crome spy  (6, 8, 10 mm).

Tonuoti stiklai: pilkas (4, 5, 6, 8, 10, 12 mm); rudas (4, 5, 6, 8, 10 mm); žalias (10 mm); mėlynas (10 mm); tamsiai pilkas (4, 8 mm).

Priešgaisriniai stiklai:

EW 30 klasė;

EI  30, 60, 90, 120 klasės.

Karščiui atsparus stiklas židiniams - stiklo keramika (4 mm).

Senoviniai stiklai pastatų restauravimui (3 mm).

Veidrodžiai:

Skaidrūs (3, 4, 6 mm);

Ypatingai skaidrūs (4, 6 mm);

Tonuoti: pilki (4 mm), rudi (bronziniai) (4 mm), auksiniai (6 mm), mėlyni (6 mm), juodi (4 mm);

Antikiniai veidrodžiai (4 mm).

Laminuoti stiklai su išmania plėvele, veikiant elektros itampa stiklas tampa skaidrus arba matinis.

Laminuoti stiklai optinėmis plevelėmis, naudojant šviesą išgaunami įvairus optiniai efektai.

Dekoruoti stiklo gaminiai šilkografiniu, dažymo, matinimo, graviravimo, termo spaudos bei UV spaudos budais.

Karjera - kviečiame prisijungti prie STIKLITOS komandos!