Furnitūra

Platus tvirtinimo elementų pasirinkimas įvairioms stiklo konstrukcijoms sukurti.

Furnitūra

Visų stiklo konstrukcijų tvirtinimui naudojame patikimą Lietuvos bei užsienio gamintojų furnitūrą. Savo klientams galime pasiūlyti įvairių spalvų bei formų tvirtinimo elementus, dizaino detales, iš kurių net išrankiausias vartotojas išsirinks labiausiai patikusią furnitūrą, tinkančią prie pasirinktos konstrukcijos ir interjero. Siūlome nerūdijančio plieno, anoduoto aliuminio, chromo, žalvario ir kitų spalvų furnitūrą. Musų partneriai – pasaulyje kokybe garsėjančios įmonės, tokios kaip Megla, Hawa, Oxidal, Stremler ir kt. Siekdami įgyvendinti reikliausių klientų norus, nuolat ieškome naujų partnerių, už patrauklią kainą galinčių pateikti išskirtinę bei kokybišką produkciją.

 

Oxidal katalogą rasite čia

Hawa  katalogą rasite čia.

Megla

Berėmės pertvaros

Mūsų asortimente - aliuminio profiliai, stumdomos sistemos bei įvairi furnitūra berėmių stiklo pertvarų formavimui. Plačiai naudojamos Oxidal ir Hawa stumdomos sistemos leis rasti ne tik originalių interjero dizaino sprendimų, bet ir funkcionaliai planuoti patalpas, kurti jaukias ir modernias erdves. Taip pat siūlome įvairią stacionarių, varstomų pertvarų furnitūrą (lankstai, rankenos, durų spyruoklės, nerūdijančio plieno detalės). Patalpų saugumą garantuos įvairiems konstrukciniams sprendimams pritaikytos Oxidal ir Stremler spynos.

Dušų konstrukcijos

Įrengiant vonios kambarį visos detalės ypatingai svarbios, o dušo kabina tampa interjero akcentu. Mes Jums galime pasiūlyti tiek standartinių, tiek išskirtinių dizainų furnitūrą, tinkamai įrengti įvairias stiklines dušo kabinos konstrukcijas. KL Megla gamybos tarpinės garantuos šių konstrukcijų sandarumą, o stumdomų durų sistemos, lankstai, tvirtinimo detalės bei kiti aksesuarai tarnaus ilgai ir patikimai.

Stiklo baldai

Norimus stiklo baldus sukonstruoti nėra sunku, kai naudojama tinkama furnitūra. Pas mus galite rasti įvairius stiklo spintelių konstravimui skirtus kronšteinus, lentynėlių laikiklius, lankstus, spyneles, stiklo staliukams tinkamas chromuoto metalo kojas, nerūdijančio plieno tvirtinimo detales. Oxidal stumdomų baldinių durelių sistema puikiai tiks modernaus interjero apsuptyje.

Kitos stiklo konstrukcijos

Išlaisvinkite savo fantaziją! Mūsų siūlomų tvirtinimo sprendimų dėka stiklą galėsite pritaikyti įvairiose situacijose. Ar tai būtų stiklinis stogas, turėklai, tvora ar veidrodinė siena - visoms įdėjoms yra atitinkami sprendimai. Mūsų asortimente rasite įvairių nerūdijančio plieno tvirtinimo detalių, stiklo ir veidrodžių tvirtinimui skirtų klijų ir juostų.

gfittings katalogą rasite čia

ASSA ABLOY sprendimai:

Vidaus durų furnitūros katalogas.

Lauko durų furnitūros katalogas.

Stiklo sprendimai vonios kambariui - katalogas.