Spauda ant stiklo

Spaudos technologija – tai unikali galimybė spausdinti ant stiklo, pradedant baldais, baigiant reklama, interjero dizainu ir pan.

VIRTUVINĖS SIENELĖS

Tai elegantiškas ir praktiškas interjero dekoravimo būdas, nes stiklo sienelės lengvai ir greitai nusivalo. Galime pasiūlyti Jūsų pasirinkto dydžio, formų ir dizaino sieneles su spauda. Gaminiams naudojamas 4–6 mm storio grūdintas stiklas. Toks stiklas yra tvirtas, atsparus smūgiams bei temperatūrų svyravimams. Gaminio kraštines galima šlifuoti arba poliruoti.
Stiklinės sienelės labai populiarios virš viryklės arba kriauklės.

Virtuvinės sienelės

Pavyzdžiai kaip gali atrodyti Jūsų STIKLINĖ SIENELĖ.

Atsidarius nuorodai viršutiniame dešiniame kampe matysite mygtuką „visos nuotraukos“ - išsiskleiskite, pasirinkite norimą temą.
Pavyzdžiuose dažniausiai naudojamos nuotraukos, atitinkančios sienelės dydį: 1000 x 500 mm.

DĖMESIO! Pavyzdyje pateikta virtuvinė sienelė, kuriai ir buvo stengtasi pritaikyti nuotraukų maketus. Pagal Jūsų pageidavimus, gali būti naudojami visai kiti nuotraukų fragmentai bei maketuojama taip, kaip norite Jūs.

Parsisiųskite nuotraukų katalogus ir atraskite savo stiklinį grožį!

Nuotraukų katalogas1

Nuotraukų katalogas2

Nuotraukų katalogas3

Nuotraukų katalogas4

Nuotraukų katalogas5

Nuotraukų katalogas6

Nuotraukų katalogas7

Nepamirškite - stiklas su spauda gali būti naudojamas ir kaip paveikslas, stalviršis, spintų ar durų dekoracija ir t.t. 

STIKLINIŲ SIENELIŲ BEI PAVEIKSLŲ MONTAVIMAS

Dažniausiai stiklo sienelės montuojamos virtuvėje – tarp spintelių ir virtuvės darbinio paviršiaus, virš dujinės viryklės ar kriauklės. Prieš užsakant minėtą gaminį, labai svarbu apmąstyti, kuriose vietose bus rozetės, ar norėsite ką nors kabinti ir pan. Kitu atveju, įmontavus stiklinę sienelę, jau nieko nebus galima keisti. Todėl matmenys turi būti pateikti tikslūs. 
Žemiau esančioje nuotraukoje galima matyti pavyzdį, kaip reikia išmatuoti vietą, Jūsų norimai stiklinei sienelei.

Stiklinių sienelių bei paveikslų montavimas

GROŽIS SLYPI PAPRASTUME

Išsirinkite standartinę ar bet kurią norimą spalvą iš RAL spalvų paletės.
Pasirenkant šviesias spalvas, patartina sienelę gaminti naudojant ypatingai skaidrų „Optiwhite“ stiklą, nes žalsvas įprasto stiklo atspalvis gali neatskleisti tikrosios Jūsų pasirinktos šviesios spalvos.

Virtuvinės sienelės

 

DEKORATYVINIS STIKLAS INTERJERE

Spauda dekoruotas stiklas – išskirtinė puošmena bet kurioje patalpoje. Išsirinkite paveikslą, atskleidžiantį slapčiausias Jūsų mintis...

Paveikslas


Atnaujinkite, papuoškite stalą spaudos ant stiklo pagalba.

Stalas


Kalendoriai. Dar viena nauja idėja, pasitelkiant į pagalbą spaudą. Kalendoriai - gali būti puikus akcentas Jūsų biure, ofise ar tiesiog namuose, darbo kambaryje.
Maketuojame, gaminame pagal Jūsų pageidavimus. Galime naudoti ir Jūsų nuotraukas, tačiau nepamirškite, kad jos turi būti geros kokybės.