Stiklo vitrinos bei stendai

Nestandartinių stiklo vitrinų, stendų projektavimas, gamyba ir montavimas. Gaminame klijuotus ir surenkamus stiklo gaminius. Nuo paprasčiausių vitrinų iki sudėtingų specialios paskirties konstrukcijų.

Projektuojame, gaminame, montuojame įvairios paskirties vitrinas, pavyzdžiui, prekybines ar ekspozicines.

VitrinaVitrinaVitrina

Stiklinės vitrinos puikiai tinka juvelyrikos salonams, kosmetikos, parfumerijos parduotuvėms, vaistinėse, kanceliarinių prekių parduotuvėms ir pan.

Charakteristikos bei galimybės:

- Stiklo, veidrodžio storis, tonas pagal Jūsų pasirinkimą.
- Grūdintas stiklas.
- Lentynėlių skaičius pagal Jūsų pasirinkimą.
- Lenkto stiklo galimybės.
- Modernus LED apšvietimas.
- Užraktas, durelių spynelės.

VitrinaVitrinaVitrina

Vitrinas klijuojame specialiais UV klijais, kurie sustingus būna visiškai skaidrūs. Tokiais klijais suklijuota konstrukcija yra be jokių tvirtinimo elementų ir atrodo ypatingai estetiškai bei kokybiškai.

Taip pat gaminame nestandartinius stiklo baldus, kuriuos lengva transportuoti. Jie surenkami specialia stiklo baldų furnitūra, kuri yra patikima ir ilgaamžė. Tokios konstrukcijos labai patogios, kai jas reikia dažnai transportuoti ir nėra galimybės jų gabenti sumontuotų.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

STENDAI

Vienas paprasčiausių klientų pritraukimo būdų yra originalus, akį traukiantis stendas. Būtent tokius ekspozicinius, reklaminius, informacinius, prekybinius stendus Jums galime pasiūlyti. Tokie stendai atskleis Jūsų išskirtinumą bei nepriekaištingo stiliaus pojūtį.

Išoriniam naudojimui skirti stikliniai stendai gaminami stiklus laminuojant specialia apsaugine plėvele, todėl nereikia baimintis besikeičiančių oro sąlygų ar temperatūrų skirtumų.

StendaiStendasStendaiStendas

Leiskite Jūsų stendui dirbti už Jus!

- Informuoti apie atliekamas paslaugas.
- Pranešti apie vykdomus darbus.
- Informuoti visuomenę apie įmonės naujoves.
- Tai puiki reklamos forma.

Stendai gali būti su UV spauda, matinti ar dažyti. Pagal pageidavimus sukursime stendą, kurio informaciją bus galima nuolat keisti. Yra apšvietimo galimybė, naudojant modernų LED apšvietimą.