Stiklo pertvaros

Kai reikia atskirti patalpas, tačiau svarbu išlaikyti vientisą erdvę, geriausia išeitis - stiklas.

Grūdinto stiklo pertvara galima perskirti vonios kambarį, virtuvę nuo svetainės ar svetainę nuo darbo kambario. Stiklo pertvaros statomos ne tik gyvenamosiose patalpose, bet ir bankuose, administracinėse patalpose, gydymo įstaigose.

Jeigu norite, kad stiklinė pertvara būtų nepermatoma ir galėtumėte džiaugtis privačia erdve, rinkitės matintą stiklą ar išmaniąsias pertvaras, kurios užsimatina nuo elektros srovės įjungimo.

 


Berėmė stiklo pertvara

Berėmė stiklo pertvara viršuje ir apačioje montuojama į anoduoto aliuminio profilius. Stiklus galima tvirtinti laikikliais. Gaminame ir montuojame stumdomas stiklo pertvaras. Tokios pertvaros dėka galima lengvai manipuliuoti erdvėmis - esant poreikiui, sustumti visus stiklus prie sienos arba juos išskleisti.

CreoNordic gamintojo profilių ir durų staktų pertvaros

Stiklo pertvarų sistemos su klijuojamomis jungtimis gaminamos iš plonų aliuminio profilių su integruotomis guminėmis tarpinėmis. Stiklas padalintas į norimas formas pagal išmatavimus arba pagal specifikaciją.

Stiklo pertvarų maksimalus aukštis – 4200 mm.

Sistemą sudaro U ir UL profiliai, skirti stiklui, kurio storis nuo 10 mm iki 23 mm. Tvirtos medienos bei stiklo durims naudojami tie patys profilių rėmai. Rėmai gaminami su vyriais, sertifikuotais pagal ASSA standartą. Stiklinių durų furnitūra gaminama su standartiniais lankstais, kurie montuojami tiesiai prie ASSA rėmo arba kitų – išskirtinių stiklinių durų rėmų.

Stiklas gaminamas pagal individualius matmenis, maksimalus aukštis 4200 mm.

Durų rėmai iki 3000 mm aukščio gali būti pagaminti pagal individualius užsakymus.x