„Stiklitos“ misija – kurti išskirtinius, novatoriškus architektūrinio stiklo sprendimus ir bendradarbiaujant su klientais įgyvendinti jų pageidavimus. Naudojame įgytas žinias apie stiklą kurdami individualius sprendimus. Klientams siūlome itin platų architektūrinio stiklo ir gaminių asortimentą.

„Stiklitos“ pažangios gamybinės technologijos kartu su mūsų kvalifikuotais darbuotojais apjungia visus pagrindinius architektūrinio stiklo apdirbimo procesus – pjovimą, poliravimą, dažymą, grūdinimą, stiklo laminavimą ir kitas, užtikrinant aukščiausią kokybę ir pristatymą laiku. Per beveik 30 įmonės gyvavimo metų mūsų gaminiai pasiekė įvairias pasaulio šalis: Norvegiją, Švediją, Suomiją, Jungtinę karalystę, Belgiją, Latviją, Estiją. Daugiau nei pusę savo produkcijos eksportuojame. Mūsų klientai pasitiki bei vertina mūsų gebėjimą nuosekliai teikti aukštos kokybės produkciją, efektyvų bendravimą ir kruopštumą įgyvendinant net sunkiausias užduotis.

Bendradarbiaujame su daugeliu lojalių bei gerai žinomų tarptautinių partnerių tokių kaip Pilkington, Guardian, AGC, EuroGlass ir daugeliu kitų. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistų komandai nebaisūs jokie iššūkiai, galime pasiūlyti individualius sprendimus kiekvienam projektui – nuo didelių komercinių projektų iki individualių namų.