EW priešgaisrinis stiklas yra specializuotas saugaus stiklo tipas, skirtas užtikrinti tvirtą priešgaisrinę apsaugą projektuojant pastatus.

Jis ne tik veikia kaip gaisro barjeras, bet ir efektyviai sumažina spinduliuojamos šilumos perdavimą, užtikrindamas vientisumą ir izoliaciją. Šis aukštos kokybės stiklas yra išbandytas ir įvertintas taip, kad atlaikytų ekstremalias temperatūras, nuo 30 minučių iki kelių valandų.

EW priešgaisrinis stiklas, tinkantis įvairioms reikmėms, pavyzdžiui, durims, pertvaroms ir fasadams, yra esminis priešgaisrinės saugos komponentas, derinantis matomumą, šviesos pralaidumą ir gelbėjimo efektyvumą pavojingose situacijose.

EI priešgaisriniai stiklai tam tikrą laiką sulaiko dūmus ir liepsną bei užtikrina karščio izoliaciją. Pagal izoliacijos laiką EI klasės priešgaisriniai stiklai klasifikuojami į EI 30, EI 60, EI 90, EI 120. Jie montuojami vidinėse patalpose, tačiau galimos ir kitos stiklų kombinacijos; EI klasės priešgaisriniai stiklai montuojami į išorę bei priešgaisrinio stiklo paketai. 

Galimas apdirbimas

  • Pjovimas 

Panaudojimas

  • Priešgaisrinėms durims
  • Pertvaroms
  • Avariniams išėjimams