Siūlome įvairias, kokybiškas ir patvarias stumdomas sistemas jūsų vidaus projektams. Stumdomoms sistemoms galimos įvairių dydžių ir apdailos konfigūracijos, jos pritaikomos pagal jūsų unikalius reikalavimus ir estetinius pageidavimus. 

Bendradarbiaudami su pirmaujančiais gamintojais siūlome įvairias stumdomas sistemas, kurios atitiks jūsų lūkesčius ir poreikius. 

Naršykite po mūsų partnerių siūlomus katalogus. Kiekviename kataloge rasite išsamias specifikacijas, kurios padės išsirinkti tinkamą sprendimą.

Bendradarbiaujame su kokybiškų stumdomų sistemų gamintojais:

  • HAWA (Šveicarija)
  • Oxidal (Italija)
  • PCA (Graikija)
  • G-Fittings (Vokietija)
  • ABP beyerle (Vokietija)
  • ASSA ABLOY (Švedija)
  • Metalglas (Italija)
  • CDA (Lenkija)

Pasirinkimo galimybės

Rinkitės iš mūsų partnerių siūlomų katalogų. Platus pasirinkimas patenkins net išrankiausią klientą.

Hawa yra pirmaujanti stiklo sprendimų tiekėja, kurios specializacija yra aukštos kokybės stiklo furnitūra. Siekdama naujovių ir dizaino, bendrovė siūlo platų gaminių, skirtų įvairioms stiklo konstrukcijoms, asortimentą, užtikrindama, kad funkcionalumas derėtų su elegancija. 

Oxidal gamintojas, kurio specializacija yra stiklo tvirtinimo sistemos ir priedai. Oxidal siūlo platų gaminių asortimentą, įskaitant fiksuojamus stiklus, turėklų sistemas ir įvairius stiklo priedus. Jų pažangūs gamybos procesai užtikrina patikimus ir patvarius gaminius, o atsidavimas tobulam dizainui – estetiškai patrauklius šiuolaikinės stiklo architektūros sprendimus.

PCA yra tarptautinė kompanija, daugiau nei 10 metų dirbanti tarptautinėje rinkoje ir kurianti sistemas bei medžiagas architektūrinėms konstrukcijoms. Įmonė siūlo aukštos kokybės gaminius, kurie stiklo konstrukcijas gali paversti prabangiomis ir estetiški patraukliomis. 

G-Fittings yra pirmaujanti stiklo sprendimų tiekėja, kurios specializacija yra aukštos kokybės stiklo furnitūra. Siekdama naujovių ir dizaino, bendrovė siūlo platų gaminių, skirtų įvairioms stiklo konstrukcijoms, asortimentą, užtikrindama, kad funkcionalumas derėtų su elegancija. 

ABP-Beyerle – nerūdijančio plieno detalių gamintojas – estetinį modernų dizainą derina su puikia kokybe ir atsakinga gamyba. Architektai, statybininkai ir amatininkai gali pasikliauti Bruchsal įsikūrusia šeimos įmone dėl aukštos kokybės produkcijos „Pagaminta Vokietijoje“. Be stumdomų durų, stiklinių durų ir dušo kabinų įrangos, taip pat gaminami specifiniai baldų pramonės, interjero dizaino ir parduotuvių įrengimo gaminių asortimentai. ABP-Beyerle kelia aukštus standartus nuo medžiagų parinkimo iki pristatymo laiku.

Assa Abloy, pasaulinė durų užraktų sprendimų lyderė, savo pasiūla praplėtusi į stiklo gaminius ir stumdomas sistemas. Pasitelkdama savo tarptautinę patirtį, Assa Abloy siūlo aukštos kokybės, pritaikomus stiklo sprendimus, sukurtus šiuolaikiniams architektūros poreikiams. ą

Metalglas – pirmaujanti metalo apdirbimo įmonė, savo klientams siūlanti platų furnitūros asortimentą. 
Metalglas gaminiai pasižymi funkcionalumu ir dizainu, suteikia vertę ir eleganciją namams, biurams ir viešosioms vietoms. Nuolatinis technologijų tobulėjimas, dėmesys dizainui ir naujų sprendimų paieška pavertė Metalglas viena konkurencingiausių įmonių, gaminančių sistemas grūdintam stiklui.

CDA gamintojas, kurio specializacija yra naujoviškos stiklo furnitūros sistemos. Jie garsėja savo kokybe ir dizaino estetika, todėl siūlo platų gaminių asortimentą įvairiems stiklo konstrukcijų poreikiams.

Stumdomos sistemos ir jų priedai