Siūlome įvairią, kokybišką ir patvarią furnitūrą. 

Bendradarbiaudami su aukščiausios kokybės stiklo furnitūros tiekėjais galime pasiūlyti platų pasirinkimą, tam kad atitiktų visus jūsų stiliaus ir biudžeto lūkesčius. 

Naršykite po mūsų partnerių siūlomus katalogus. Kiekviename kataloge rasite išsamias specifikacijas, kurios padės išsirinkti tinkamą sprendimą.

Bendradarbiaujame su kokybiškos furnitūros gamintojais:

  • ASSA ABLOY (Švedija)
  • G-Fittings (Vokietija) 

Pasirinkimo galimybės

Rinkitės iš mūsų partnerių siūlomų katalogų.

Assa Abloy, pasaulinė durų užraktų sprendimų lyderė, savo pasiūlą praplėtusi į stiklo gaminius ir stumdomas sistemas. Pasitelkdama savo tarptautinę patirtį, Assa Abloy siūlo aukštos kokybės, pritaikomus stiklo sprendimus, sukurtus šiuolaikiniams architektūros poreikiams.  

G-Fittings yra pirmaujanti stiklo sprendimų tiekėja, kurios specializacija yra aukštos kokybės stiklo furnitūra. Siekdama naujovių ir dizaino, bendrovė siūlo platų gaminių, skirtų įvairioms stiklo konstrukcijoms, asortimentą, užtikrindama, kad funkcionalumas derėtų su elegancija. 

Naršykite mūsų siūloma standartinių furnitūros detalių kolekciją. Šis ekonomiškas asortimentas idealiai tinka projektams, kuriems reikalinga kokybiška stiklo furnitūra ir nedidelis biudžetas. 

Panaši furnitūra