Keramikinė spauda - unikalus sprendimas apjungiantis keramikinių dažų ilgaamžiškumą su skaitmeninės spaudos universalumu ir kokybe. 

Palyginti su tradicine šilkografija, skaitmeninė keramikinė spauda yra neabejotinai efektyviausias ir naudingiausias sprendimas visais požiūriais: nuo gamybos laiko, estetinės kokybės ir eksploatacinių savybių iki galutinio produkto kokybės. Dėka skaitmeninės spaudos technologijų galime greitai ir lengvai atkurti piešinius ar paveikslus ant stiklo iš paprasto skaitmeninio failo. Skaitmeninė keramikinė spauda leidžia pasiekti neprilygstamų rezultatų pastatų fasaduose lauko sąlygomis.

Privalumai

  • Atsparumas. Keramikinių dažų neveikia UV spinduliai ar kitos nepalankioms gamtoms sąlygos: blogas oras, temperatūros svyravimai.
  • Stiklo dekoravimas. Keramikinės spaudos pagalba ant stiklo galima perteikti grafinius vaizdus, vektorines iliustracijas ar nuotraukas.
  • Estetika ir funkcionalumas. Keramikiniai dažai suteikia išskirtines dekoro galimybes interjerui bei eksterjerui. Naudojant tam tikrus raštus galima išlaikyti privatumą aplinkoje, pagerinti patalpos šilumos izoliaciją ir kontroliuoti saulės spindulių pralaidumą.
  • Lankstumas. Galima gaminti tiek unikalius ir vienetinius gaminius, tiek didesnės apimties produkciją. Pritaikoma tiek privatiems klientams, tiek įmonėms. 

Panaudojimas

Durys, pertvaros, laiptų atitvarai, dušo stiklai, balkonų turėklai, vidinių ir išorinių sienų dekoras.