Siūlome įvairią, kokybišką ir patvarią furnitūrą durų ir pertvarų staktų asortimentą, kurį siūlo mūsų patikimi partneriai. Raskite puikų sprendimą savo gyvenamajai ar komercinei erdvei, pritaikytą įvairiems dizaino stiliams ir funkciniams poreikiams.  

Bendradarbiaudami su aukščiausios kokybės stiklo furnitūros tiekėjais galime pasiūlyti platų pasirinkimą, tam kad atitiktų visus jūsų stiliaus ir biudžeto lūkesčius. 

Naršykite po mūsų partnerių siūlomus katalogus. Kiekviename kataloge rasite išsamias specifikacijas, kurios padės išsirinkti tinkamą sprendimą.

Bendradarbiaujame su kokybiškos furnitūros gamintojais:

  • PCA (Graikija)
  • Cglass (Lenkija)
  • Metalglas Bonomi (Italija)

Pasirinkimo galimybės

Rinkitės iš mūsų partnerių siūlomų katalogų. Platus pasirinkimas patenkins net išrankiausią klientą.

PCA yra tarptautinė kompanija, daugiau nei 10 metų dirbanti tarptautinėje rinkoje ir kurianti sistemas bei medžiagas architektūrinėms konstrukcijoms. Įmonė siūlo aukštos kokybės gaminius, kurie stiklo konstrukcijas gali paversti prabangiomis ir estetiški patraukliomis. 

„CGlass Glass Fittings“ yra dinamiška įmonė, kuri specializuojasi teikiant inovatyvius ir aukštos kokybės stiklo furnitūros sprendimus. CGlass, žinomas dėl plataus asortimento gaminių, siūlo viską nuo tvirtų dušo kabinų iki elegantiškų stiklinių baliustradų ir efektyvių stumdomų sistemų.

Metalglas – pirmaujanti metalo apdirbimo įmonė, savo klientams siūlanti platų furnitūros asortimentą. 
Metalglas gaminiai pasižymi funkcionalumu ir dizainu, suteikia vertę ir eleganciją namams, biurams ir viešosioms vietoms. Nuolatinis technologijų tobulėjimas, dėmesys dizainui ir naujų sprendimų paieška pavertė Metalglas viena konkurencingiausių įmonių, gaminančių sistemas grūdintam stiklui.

Panaši furnitūra