Siūlome įvairią, kokybišką ir patvarią furnitūrą. 

Bendradarbiaudami su aukščiausios kokybės stiklo furnitūros tiekėjais galime pasiūlyti platų pasirinkimą, tam kad atitiktų visus jūsų stiliaus ir biudžeto lūkesčius. 

Naršykite po mūsų partnerių siūlomus katalogus. Kiekviename kataloge rasite išsamias specifikacijas, kurios padės išsirinkti tinkamą sprendimą.

Bendradarbiaujame su kokybiškos furnitūros gamintojais:

  • PCA (Graikija)
  • ASSA ABLOY (Švedija)
  • Metalglas (Italija)
  • Oxidal (Italija)
  • G-Fittings (Vokietija) 
  • CDA (Lenkija)
  • Cglass (Lenkija)

Pasirinkimo galimybės

Rinkitės iš mūsų partnerių siūlomų katalogų. Platus pasirinkimas patenkins net išrankiausią klientą.

PCA yra tarptautinė kompanija, daugiau nei 10 metų dirbanti tarptautinėje rinkoje ir kurianti sistemas bei medžiagas architektūrinėms konstrukcijoms. Įmonė siūlo aukštos kokybės gaminius, kurie stiklo konstrukcijas gali paversti prabangiomis ir estetiški patraukliomis. 

Assa Abloy, pasaulinė durų užraktų sprendimų lyderė, savo pasiūlą praplėtusi į stiklo gaminius ir stumdomas sistemas. Pasitelkdama savo tarptautinę patirtį, Assa Abloy siūlo aukštos kokybės, pritaikomus stiklo sprendimus, sukurtus šiuolaikiniams architektūros poreikiams.  

Metalglas – pirmaujanti metalo apdirbimo įmonė, savo klientams siūlanti platų furnitūros asortimentą. 
Metalglas gaminiai pasižymi funkcionalumu ir dizainu, suteikia vertę ir eleganciją namams, biurams ir viešosioms vietoms. Nuolatinis technologijų tobulėjimas, dėmesys dizainui ir naujų sprendimų paieška pavertė Metalglas viena konkurencingiausių įmonių, gaminančių sistemas grūdintam stiklui.

Oxidal gamintojas, kurio specializacija yra stiklo tvirtinimo sistemos ir priedai. Oxidal siūlo platų gaminių asortimentą, įskaitant fiksuojamus stiklus, turėklų sistemas ir įvairius stiklo priedus. Jų pažangūs gamybos procesai užtikrina patikimus ir patvarius gaminius, o atsidavimas tobulam dizainui – estetiškai patrauklius šiuolaikinės stiklo architektūros sprendimus.

G-Fittings yra pirmaujanti stiklo sprendimų tiekėja, kurios specializacija yra aukštos kokybės stiklo furnitūra. Siekdama naujovių ir dizaino, bendrovė siūlo platų gaminių, skirtų įvairioms stiklo konstrukcijoms, asortimentą, užtikrindama, kad funkcionalumas derėtų su elegancija. 

CDA gamintojas, kurio specializacija yra naujoviškos stiklo furnitūros sistemos. Jie garsėja savo kokybe ir dizaino estetika, todėl siūlo platų gaminių asortimentą įvairiems stiklo konstrukcijų poreikiams.

„CGlass Glass Fittings“ yra dinamiška įmonė, kuri specializuojasi teikiant inovatyvius ir aukštos kokybės stiklo furnitūros sprendimus. CGlass, žinomas dėl plataus asortimento gaminių, siūlo viską nuo tvirtų dušo kabinų iki elegantiškų stiklinių baliustradų ir efektyvių stumdomų sistemų.

Panaši furnitūra