Siūlome įvairią, kokybišką ir patvarią dušų furnitūrą. Bendradarbiaudami su aukščiausios kokybės stiklo furnitūros tiekėjais galime pasiūlyti platų pasirinkimą, tam kad atitiktų visus jūsų lūkesčius. 

Naršykite po mūsų partnerių siūlomus katalogus. Kiekviename kataloge rasite išsamias specifikacijas, kurios padės išsirinkti tinkamą sprendimą. 

Bendradarbiaujame su kokybiškos furnitūros gamintojais:

  • KL Megla (Vokietija)
  • OXIDAL (Italija)
  • CGlass (Lenkija)
  • G-Fittings (Vokietija)
  • CDA (Lenkija)

Pasirinkimo galimybės

Rinkitės iš mūsų partnerių siūlomų katalogų. Platus pasirinkimas patenkins net išrankiausią klientą.

KL Megla yra garsus stiklo furnitūros gamintojas ir tiekėjas. KL Megla, specializuojasi, nuo sudėtingų dušo durų sistemų iki architektūrinių stiklo konstrukcijų, sujungia inžinerinį tikslumą su aukščiausios klasės dizaino estetika. Jų gaminių asortimentas užtikrina saugumą, ilgaamžiškumą ir stilių, atitinkantį įvairius architektūrinius poreikius. Remdamasi daugiau nei šimtmečio patirtimi, KL Megla nuolat diegia naujoves, siekdama iš naujo apibrėžti stiklo furnitūros technologijos ribas.

Oxidal gamintojas, kurio specializacija yra stiklo tvirtinimo sistemos ir priedai. Oxidal siūlo platų gaminių asortimentą, įskaitant fiksuojamus stiklus, turėklų sistemas ir įvairius stiklo priedus. Jų pažangūs gamybos procesai užtikrina patikimus ir patvarius gaminius, o atsidavimas tobulam dizainui – estetiškai patrauklius šiuolaikinės stiklo architektūros sprendimus.

„CGlass Glass Fittings“ yra dinamiška įmonė, kuri specializuojasi teikiant inovatyvius ir aukštos kokybės stiklo furnitūros sprendimus. CGlass, žinomas dėl plataus asortimento gaminių, siūlo viską nuo tvirtų dušo kabinų iki elegantiškų stiklinių baliustradų ir efektyvių stumdomų sistemų.

G-Fittings yra pirmaujanti stiklo sprendimų tiekėja, kurios specializacija yra aukštos kokybės stiklo furnitūra. Siekdama naujovių ir dizaino, bendrovė siūlo platų gaminių, skirtų įvairioms stiklo konstrukcijoms, asortimentą, užtikrindama, kad funkcionalumas derėtų su elegancija. 

CDA gamintojas, kurio specializacija yra naujoviškos stiklo furnitūros sistemos. Jie garsėja savo kokybe ir dizaino estetika, todėl siūlo platų gaminių asortimentą įvairiems stiklo konstrukcijų poreikiams.

Panaši furnitūra