Stiklams klijuoti naudojame tik kokybiškas sandarinimo priemones.

Turime sandarinimo juostas:

 • Tesa ® ACX plus 7058
 • Dvipusė lipni skaidri juosta 3M GPT-020F
Panaudojimas:
 • Vidaus ir lauko sandarinimui
Tesa ® ACX plus 7058 – 2000 µm dvipusė akrilo juosta
 
Tai yra skaidri akrilo masės juosta. Ji sukurta naudojant puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčią akrilo sistemą ir išsiskiria savo lipnumu, įtempių išsklaidymu ir atsparumu temperatūrai bei atmosferos poveikiui.
Dėl didelio skaidrumo ji ypač tinka konstrukcijose, kuriose reikia sujungti skaidrias arba permatomas medžiagas, tokias kaip stiklas arba akrilas.
Viskoelastinė vientisa akrilo masė kompensuoja nevienodą sujungtų dalių terminę ištįsą.
 
Panaudojimas

Skaidrių ir pusskaidrių medžiagų sujungimas šiose pramonės šakose:

Skiriamosios sienelės
Ženklų gamyba
Dekoratyvinės sienelės / stiklo plokštės

Spalva: skaidri.

Dvipusė lipni skaidri juosta 3M GPT-020F (9mm x 50m)
 
Įvairiapusio naudojimo skaidri plona dvipusio lipnumo juosta PET pagrindu ir modifikuoto akrilo klijais. Atspari aukštai temperatūrai ir drėgmei. Pasižymi dideliu pradiniu sukibimu, be tirpiklių. Tinka klijuoti stiklą, akrilą, nerūdijantį plieną, aliuminį, įvairius plastikus, tame tarpe ir sunkiau klijuojamus ABS, PP, PC. Naudojama vidaus ir lauko reklamos, transporto, sporto įrangos, elektronikos, interjero gamyboje.

Naudojimo rekomendacijos:

 1. Klijuojami paviršiai turi būti švarūs ir sausi (nuriebalinti, be purvo ir dulkių). Jokiu būdu negalima valyti paviršių valikliais, kurių sudėtyje yra alyvos, silikono ir pan. Paviršiui nuvalyti naudokite servetėlę (3M VHB Cleaning Sachet). Tam, kad maksimaliai pagerinti juostelės sukibimą su paviršiumi, naudokite aktyvatorių – gruntą (3M 94 Primer).
 2. Užklijuokite juostą ant vieno paviršiaus, tvirtai prispausdami. SVARBU: jokiu būdu nelieskite pirštais lipnaus juostelės paviršiaus.
 3. Nuimkite apsauginę plėvelę nuo juostelės paviršiaus ir sujunkite abu klijuojamus paviršius. Tvirtai suspauskite ir palaikykite apie 10 sekundžių.

Savybės:

 • Pagrindo medžiaga: poliesteris;
 • Klijų tipas: modifikuotas akrilas;
 • Storis: 0,202 mm;
 • Trumpalaikis/Ilgalaikis atsparumas temperatūrai: 190°C/90°C;
 • Sukibimas su – plienu: 11,3 N/cm;
 • Tinkama naudoti vidaus ir lauko sąlygomis.

Panaši furnitūra

Kitos sandarinimo medžiagos