KIEHL – tai viena pirmaujančių Europoje kompanijų, gaminančių valymo ir priežiūros priemones profesionaliam naudojimui, jau per šimtą metų esanti Europos rinkoje.

KIEHL produktai pasižymi ypač aukšta kokybe, mažomis sąnaudomis ir yra nekenksmingi aplinkai.

Valikliai yra sertifikuoti ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus EN ISO 9001:2015 ir EN ISO 14001:2015.

Dalis KIEHL produktų pažymėti ES specialiu Eco-ženklu.

Siūlome Jums kokybišką, atitinkančią Europos standartus, Vokietijos gamintojo KIEHL produkciją.

GlasQueen
 

Itin veiksmingas, paruoštas naudojimui valiklis, skirtas šalinti nešvarumus nuo visų stiklinių paviršių ir kitų paviršių. Priemonė intensyviai veikdama paviršių, greitai džiūsta, nepalikdama ruožų. Pagal CLP Reglamentą GlasQueen neklasifikuojamas kaip pavojingas ir yra bekvapis. Sertifikuotas pagal DIN EN ISO 22088-3:2006-11 reikalavimus (Sintetinė medžiaga – nustatytas atsparumas įtrūkimams, esant aplinkos poveikiui).

Koncentrato pH: apie 9,5.

Panaudojimas

Tinka valyti stiklinius paviršius ir vandeniui atsparius paviršius tokius kaip stiklas, langai. Stiklinės kabinos, veidrodžiai, vitrinos, akrilinio stiklo paviršiai.

GlasKing
 

Veiksmingas, švelniai šarminis valiklis. 
Akimirksniu pašalina visų rūšių nešvarumus.
Džiūsta be dryžių.
Puikiai suriša nešvarumus tirpale.
Tinka valyti fotoelektrinių sistemų stiklinius paviršius.
Įtrauktas į GRM (Fasadų valymo kokybės asociacijos) sąrašą.

Panaudojimas

Tinka valyti vandeniui atsparius paviršius. Idealiai tinka langams, stiklui, akrilo stiklui, taip pat metaliniams ir PVC langų rėmams.

Santex
 

Intensyvaus veikimo, malonaus kvapo sanitarinis valiklis rūgščių pagrindu.

Veiksmingai šalina šlapimo, kalkių bei muilo nuosėdas, palikdamas malonų ir gaivų aromatą sanitarinėse patalpose. Išvalytą paviršių kruopščiai perplauti švariu vandeniu. Rūgštims jautrūs paviršiai, tokie kaip chromuotas ir nechromuotas žalvaris, emalis, rūgštims jautrios sintetinės medžiagos, anoduotas aliuminis, o taip pat rūgštims jautrus natūralus ir dirbtinis akmuo gali būti pažeisti neteisingai naudojant valiklį.

Koncentrato pH apie 1.

Prašome laikytis santechnikos gamintojų valymo ir priežiūros rekomendacijų.

 
Panaudojimas
 

Tinka valyti visus rūgštims ir vandeniui atsparius paviršius ir daiktus sanitarinėse patalpose tokius kaip: keraminės grindų ir sienų plytelės, praustuvai, unitazai, pisuarai pagaminti iš keramikos, porceliano ar nerūdijančio plieno.

Dėmesio! Paviršiai iš poliamido, emaliuotos vonios bei kriauklės, o taip pat turintys kalkių sudėtyje (marmuras) paviršiai gali būti valiklio pažeidžiami!

AvenisFoam
 

Greito poveikio, paruoštas naudojimui sanitarinis valiklis, skirtas kasdieniam valymui, pagamintas ekologiškų rūgščių mišinio pagrindu. Šalina šlapimo, kalkių bei muilo nuosėdų likučius. Putas generuojantis antgalis užtikrina saugų darbą nesuformuojant dulksnos. Dėka puikių putojimo savybių, produkto išeiga yra itin maža. Rūgštims jautrūs paviršiai, pagaminti iš chromo ar nechromuoto žalvario, emalio, daiktai, pagaminti iš rūgštims jautrių sintetinių medžiagų, anoduoto aliuminio, o taip pat rūgštims jautraus dirbtinio ir natūralaus akmens, gali būti pažeisti neteisingai naudojant produktą.

Koncentrato pH: 1.

 
Panaudojimas
 

Tinka valyti rūgštims ir vandeniui atsparius paviršius ir daiktus sanitarinėse patalpose, pagamintus iš keramikos, nerūdijančio plieno, pvz., sienų ir grindų apdailos plytelės, dušo kabinos, unitazai, pisuarai ir t.t.

Dėmesio! Unitazo pasostės ir dangčiai iš poliamido, emaliuoti praustuvai ir vonios bei paviršiai, turintys sudėtyje kalkių (pvz. marmuras) gali būti valiklio pažeidžiami!

Patronal-eco
 

Greito veikimo, paruoštas naudojimui, kasdienio naudojimo sanitarinis valiklis, kurio sudėtyje yra ypatingas ekologiškas rūgščių mišinys. Naudojant stiprią organinę rūgštį greitai ir veiksmingai pašalinami bet kokios kilmės nešvarumai sanitarinėje patalpoje tuo pat metu apsaugant paviršius. Rūgštims neatsparūs paviršiai tokie kaip chromas, chromuotas žalvaris, emalis, daiktai, pagaminti iš rūgštims neatsparaus natūralaus ir dirbtinio akmens, gali būti pažeisti netinkamai naudojant valiklį.

Koncentrato Ph: apie 1

 
Panaudojimas
 

Tinka valyti rūgštims ir vandeniui atsparius paviršius ir daiktus sanitarinėse patalpose, pagamintus iš keramikos, porceliano, nerūdijančio plieno, pvz.: sienų ir grindų apdailos plytelės, armatūra, dušo kabinos, unitazai, pisuarai ir t.t.

Dėmesio: durų rankenos, unitazo pasostės ir dangčiai iš poliamido, emaliuoti praustuvai ir vonios bei turintys kalkių sudėtyje (marmuriniai) paviršiai gali būti valiklio pažeidžiami!

Patronal-Classic
 

Intensyvaus veikimo, malonaus kvapo sanitarinis valiklis. Skirtas greitam kalkių nuosėdų ir kitų nešvarumų pašalinimui. Sudėtyje yra leistinų dezinfektantų pagal EN 1040, EN 1275 ir EN1276 (jeigu naudojamas neskiestas). Apdorojamame paviršiuje palieka vandenį atstumiančią apsauginę plėvelę, kuri sumažina kalkių nuosėdų ir nešvarumų nusėdimą ir apsaugo chromuotas detales nuo korozijos.

Koncentrato pH: apie 1.

 
Panaudojimas
 
Tinka naudoti rūgštims ir vandeniui atspariems sanitarinės zonos paviršiams ir daiktams, pagamintiems iš keramikos, porceliano, chromo, nerūdijančio plieno, eloksalio, poliakrilo plastiko, stiklo, akrilinio stiklo, pvz., sienų ir grindų apdailos plytelės, armatūra, dušo kabinos, unitazai, pisuarai ir t.t.

Dėmesio: durų rankenos, unitazo pasostės ir dangčiai iš poliamido, kaip ir emaliuotos praustuvės ir vonios bei turintys kalkių sudėtyje (marmuriniai) paviršiai gali būti valiklio pažeidžiami!

Šluostė iš mikropluošto SmartColor ™ MicroWipe™ 200, art. ME400.

Pagaminta iš mikropluošto 100℅. Karščiui atspari universali šluostė, pasižyminti puikiu vandens sugeriamumu.

Tinka valyti kaip sausu būdu ir spray (purškimo) būdu, todėl taupomos vandens ir valymo priemonių sąnaudos.Išmatavimai 40 x 40 cm.

Galimos šluosčių spalvos: mėlyna(04), raudona(05), geltona(07), žalia(08).

Priežiūra: skalbkite iki 95°C temperatūros vandenyje, skalbiant nenaudokite minkštiklio, nedžiovinkite ant radiatoriaus.

Panaudojimas

Tinka valyti stiklą, baldus, ir kitus kietus paviršius.

Gamintojas UNGER, Vokietija.

Kempinė figūrinė

Tinka stiklo, stiklokeraminių paviršių valymui

Art. XR403D, 15 x 6,8 x 4,6 cm, mėlyna/balta.

Art. XR461D, 15 x 6,8 x 4,6 cm, raudona/balta.

Art. XR460D, 15 x 6,8 x 4,6 cm, geltona/balta.

Art. XR462D, 15 x 6,8 x 4,6 cm, žalia/balta.

Gamintojas Corazzi srl, Italija

Panaši furnitūra

Stiklo valymo priemonės