Matavimo ir montavimo paslaugos, kurias teikiame:

Matavimas: mes atvykstame į kliento pasirinktą vietą ir atliekame tikslius matavimus. Šis procesas apima stiklo gaminių skaičiaus nustatymą, bei jų tikslios formos ir dydžio apibrėžimą, remiantis konkrečiam objektui keliamais reikalavimais.

Dizaino konsultacijos: teikiame dizaino konsultacijas klientams, norintiems įgyvendinti stiklo gaminius objekte. Dizaino specialistai padeda pasirinkti tinkamą stiklo tipą, stiklo spalvą ir stilių, atsižvelgiant į kliento poreikius ir interjerą.

Stiklo gaminių gaminimas: profesionalūs gamybos įrenginiai leidžia pagaminti stiklo gaminius pagal kliento užsakymą. Po matavimo specialistai gali gaminti stiklo duris, langus, pertvaras, turėklus ir kitus stiklo gaminius, atsižvelgdami į kliento poreikius ir technines specifikacijas.

Montavimas: po stiklo gaminių pagaminimo, patyrę montavimo specialistai atvyksta į kliento objektą ir atlieka montavimo procesą. Montavimas apima stiklo gaminių tinkamą tvirtinimą pagal gamintojo rekomendacijas.

Patikrinimas ir priežiūra: teikiame ir patikrinimo bei priežiūros paslaugas po montavimo. Tai gali apimti periodinį stiklo gaminių patikrinimą, būtinų priežiūros priemonių nurodymus taip pat remonto ar pakeitimo paslaugas, jei tai būtina.

Susisiekite ir pasikonsultuokite dėl siūlomų matavimo ir montavimo paslaugų, kad gautumėte išsamesnę informaciją ir suprastume, kaip galime prisidėti prie jūsų lūkesčių išsipildymo.

Panašios paslaugos