Kiekvienas dizaino projektas yra unikalus, turintis savo reikalavimus ir iššūkius. Kalbant apie stiklo įtraukimą į architektūrinius ir dizaino projektus, vienas visiems tinkantis sprendimas tiesiog netinka. „Stiklita” specializuojasi teikdama individualius stiklo sprendimus, pritaikytus jūsų specifiniams poreikiams. 

Šiame tinklaraščio įraše pateikiama įžvalga apie mūsų procesą: 

  • Jūsų poreikių vertinimas
  • Sprendimo kūrimas
  • Stiklo gamyba
  • Kokybės užtikrinimas
  • Montavimas ir priežiūra

Jūsų poreikių supratimas

Mūsų procesas prasideda nuo jūsų – jūsų poreikių, vizijos ir projekto. Pradedame nuo išsamios konsultacijos, kad suprastume konkrečius jūsų projekto reikalavimus. Aptariame gaminio dizainą, dydį, atitinkamas specifikacijas. Mūsų komanda skiria laiko susipažinti su jumis ir jūsų projektu, tam kad pasiūlytume sprendimą, kuris atitinka jūsų viziją.

Jūsų sprendimo kūrimas

Kai įsigiliname į jūsų poreikius, mūsų projektavimo komanda pradeda dirbti. Pasitelkę plačias stiklo savybių žinias ir projektavimo principus, pradedame kurti sprendimą, atitinkantį jūsų konkrečius reikalavimus. Tai gali apimti konkretaus stiklo, pvz., grūdinto ar laminuoto tipo, reikalingų dangų ar apdirbimo pasirinkimą ir dizaino, suderinančio funkcionalumą su estetika, sukūrimą.

Stiklo gamyba

Sukūrus dizainą, prasideda gamybos procesas. Mūsų moderni įranga leidžia apdirbti stiklą įvairiais būdais, kad būtų pasiektas norimas rezultatas. Tai gali apimti stiklo pjovimą iki tikslių matmenų, bet kokių būtinų apdirbimo būdų, tokių kaip grūdinimas ar laminavimas, ir dekoracijos ar dangų pridėjimą pagal dizainą.

Kokybės užtikrinimas

Kokybė yra viso mūsų veiklos pagrindas. Štai kodėl, kai jūsų stiklas bus pagamintas, jam taikomas griežtas kokybės užtikrinimo procesas. Mūsų komanda tikrina gaminį, kad įsitikintų, jog jis atitinka mūsų standartus ir jūsų specifikacijas. Visos galimos problemos nustatomos ir pašalinamos, kol stiklas laikomas paruoštu montuoti.

Montavimas ir priežiūra

Paskutinis mūsų proceso žingsnis yra stiklo montavimas. Mūsų patyrę montuotojai užtikrina, kad jūsų stiklas būtų sumontuotas nepriekaištingai ir saugiai. Atlikus montavimo darbus pateiksime jums geriausias naujojo stiklo priežiūros ir valymo rekomendacijas ir instrustrukcijas, kurios padės užtikrinti, kad stiklas išliktų toks pat nuostabus, koks buvo sumontuotas.

Mūsų įmonėje mes tikime, kad galime pasiūlyti individualius sprendimus, kurie tikrai atitinka unikalius kiekvieno kliento poreikius. Nuo pradinės konsultacijos iki montavimo ir vėlesnės priežiūros – mūsų procesas sukurtas taip, kad suteiktų jums sklandžią patirtį ir gaminį, kuris įgyvendins jūsų viziją. Nesvarbu, ar ieškote vienkartinio objekto gyvenamajam projektui, ar reikia didelio masto sprendimo komerciniam pastatui, mes esame čia, kad suteiktume jums reikalingų žinių ir paslaugų. Leiskite mums pasirūpinti jūsų projektu mūsų pritaikytais stiklo sprendimais.